Kemp pro učitele

Termín kempu: 17. – 18. 11. 2017
Místo:

SPORT CENTRUM HOSTIVICE
Hájecká 1290
Hostivice – Břve, 253 01
http://www.sporthotelhostivice.cz/

Příjezd: 17. 11., do 11:30
Odjezd: 18. 11., 14:00
Cena: 250 Kč (v ceně: ubytování, strava, přednášky, praxe, triko a další materiály k projektu)
Pozvánka: » Stáhněte si pozvánku

Podívejte se, jak proběhl kemp v roce 2016

» Fotogalerie

» Prezentace

» Poděkování a informace



Přihlášení na kemp

Potvrzená účast

# Škola Jméno a příjmení
1 Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4 Jiří Marvan
2 Základní a Mateřská škola Lichnov Alena Čandasová
3 Základní a Mateřská škola Lichnov Marcela Plevová
4 ZŠ a MŠ Zaječov Pavla Komínková
5 Základní kola Radnice Pavel Souček
6 ZŠ Třeboň Na Sadech 375 Jaroslav Dušek
7 ZŠ Třeboň Na Sadech 375 Michal Tobolka
8 ZŠ Praha 4 Křesomyslova 2 Daniela Bärtlová
9 ZŠ Praha 4 Křesomyslova 2 Gabriela Kobernová
10 ZÁKLADNÍ ŠKOLA Pěnčín 22 - příspěvková organizace Pavel Hadač
11 ZŠ Kpt. Vajdy, Ostrava Jiří Waldhauser
12 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁ Zdeněk Hnát
13 Základní škola Sokolov, Běžecká 2055 Lenka Kaloudová
14 ZŠ Školní Louny Blanka Beckertová
15 ZŠ Oslavany Pavlína Horáková
16 ZŠ Jindřicha Matiegky Mělník Mgr. Jiřina Liptáková
17 Gymnázium Varnsdorf Radka Holubářová
18 ZŠ Dolní Podluží Ivana Novodárská
19 ZŠ Byšice Petra Holečková
20 ZŠ Nová Role Jana Karásková
21 Základní škola, Dukelská 11 Jakub Jareš
22 ZŠ Třeboň Na Sadech Jan Podolák
23 ZŠ a MŠ Újezd Michal Šuchma
24 ZŠ Postoloprty Monika Schubertová
25 ZŠ Postoloprty Markéta Polcarová
26 ZŠ s rozšířenou výukou jazyků,K Milíčovu 674, Praha 11 Nataša Chvátalová
27 Vápeníci Varnsdorf Mgr. Vápeníková Anna
28 ZS Lomnice Helena Matuchová
29 ZS Lomnice Miroslava Horová
30 ZŠ a MŠ Praha 5 - Košíře Jana Myšáková
31 ZŠ s rozšířenou výukou jazyků,K Milíčovu 674, Praha 11 Ondřej Hrazdil
32 Základní škola a Mateřská škola Štramberk Zdeňka Havlíková
33 Základní škola a Mateřská škola Štramberk Jaroslav Pikulík
34 Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola Kašperské Hory Miroslava Melicharová
35 ZŠ Žižkova, Turnov 51101 Denisa Mertlíková
36 ZŠ Žižkova, Turnov 51101 Nicole Tomasová
37 ZŠ Hostivař Tereza Bezděková
38 Gymnázium Litoměřická 726, Praha 9 Hana Vrbecká Procházková
39 ZŠ Byšice Petra Holečková
40 ZŠ Bří Venclíků, Praha 9 Zuzana Kafková
41 ZŠ a MŠ Leoše Janáčka Hukvaldy p.o. Marcela Jašková
42 ZŠ a MŠ Leoše Janáčka Hukvaldy Ema Jašková
43 lauderovy školy Ivana Staňková
44 ZŠ Březová Petra Karmazínová
45 ZŠ Zárečná Tachov Helena Muchová
46 ZŠ Dobříš Komenského nám. 35 Kristýna Halaburdová
47 ZŠ Bří Venclíků, Praha 9 Marcela Vydrová
48 ZŠ Bučovice Olga Stavělíková
49 1. ZŠ Dobříš Komenského nám. 35 Václava Petrásková
50 ZŠ Karlovy Vary, Poštovní Marcel Bizoň
51 ZŠ Konečná Renata Klapuchová
52 ZS Františkovy Lázně, Česká 39 Monika Křesťanová
53 ZŠ Beroun - Závodí Filip Sequens
54 Zš Školní Příbram VIII Školní 75 Josef Halaburda
55 ZŠByšice Dita Špačková
56 ZŠ Kaplice, Školní 226 Vladimír Kratochvíl
57 ZŠ Postřelmov Jiří Řmot
58 Základní škola Tyršova Rumburk Karolína Špačková
59 Zš a Mš Monty scholl Milada Bergrová
60 Zš a Mš Monty school, Ostrava-Poruba Iva Kopečná