Odměny pro učitele

Nesmírně si vážíme všech učitelů, kteří vedou děti ke sportu a pohybu. Bez nich by projekt Sazka Olympijský víceboj, v němž děti mohou plnit disciplíny Olympijského diplomu a Odznaku všestrannosti, nemohl fungovat. Proto jsme připravili pro garanty projektu odměny. Učitelé si mohou vybrat atraktivní ceny pro školu, ale i pro sebe. Patří mezi ně odměny zážitkové v podobě setkání se sportovními hvězdami, ale i věcné.

Videopozvánka Jíři Prskavce


Jak program funguje?

Program je víceletý a strukturovaný tak, že i menší školy mají v případě opakovaného či bleskového zapojení šanci dosáhnout na položky s vyšším bodovým kreditem.

Jak a kolik můžete získat bodů?

Na konto školy se za plnění disciplín Olympijského diplomu nebo Odznaku všestrannosti připisují body dle níže uvedeného klíče.

  • 3 body získá garant školy, když zadá výsledky 8 disciplín Olympijského diplomu nebo 10 disciplín Odznaku všestrannosti u jednoho žáka do učitelského adminu do 31. 12. 2017,
  • 2 body získá garant školy, když zadá výsledky 8 disciplín Olympijského diplomu nebo 10 disciplín Odznaku všestrannosti u jednoho žáka do učitelského adminu do 31. 3. 2018,
  • 1 bod získá garant školy, když zadá výsledky 8 disciplín Olympijského diplomu nebo 10 disciplín Odznaku všestrannosti u jednoho žáka do učitelského adminu od 31. 3. 2018,
  • 50% bodů v daném období získá garant školy, pokud využije možnost zaslat výkony svých žáků (v čitelném stavu) organizačnímu týmu Sazka Olympijského víceboje, který výsledky do adminu vloží za něj.

Pokud s žáky splní garant obě části Sazka Olympijského víceboje, tedy disciplíny Olympijského diplomu i Odznaku všestrannosti, získá za každou část body dle doby, kdy mají žáci víceboj kompletní.

Co je ve hře?

  • oblečení značky Alpine Pro CZECH TEAM
  • sportovní vybavení i poukazy pro nákup ve Sportisimu
  • zážitky s ambasadory Sazka Olympijského víceboje
  • knihy a předplatné časopisů
  • školní potřeby

Vybrané ceny:

Pozor! Uvedené odměny jsou k dispozici pouze do vyčerpání zásob a jejich nabídka i bodová hodnota se může měnit. V případě, že si garant vybere některou z uvedených odměn, odečte se mu příslušný počet bodů z konta.Všechny ceny najdete po přihlášení do učitelského adminu v záložce Odměny pro garanty.