Okresní a krajská kola 2016

Jak se přihlásit na okresní kolo:

Formulář přihlášky na Vaše okresní kolo naleznete po přihlášení do adminu. K tomu budete potřebovat přihlašovací jméno školy a heslo. Tyto dva údaje zná garant projektu na vaší škole.

Pokud vaše škola ještě není registrována v projektu, zaregistrujte ji zde.

Máte s registrací problémy? Nemůžete vaši školu najít v seznamu škol? Vyzkoušejte prosím následující:

  1. Podívejte se na seznam registrovaných škol. Když v něm vaši školu najdete, spojte se prosím s uvedeným garantem, měl by mít přihlašovací údaje.
  2. Pokud si už přihlašovací údaje nepamatuje, můžete si nechat na stránce pro přihlášení vygenerovat a zaslat nové heslo.
  3. Případně nás prosím kontaktujte na mailu viceboj@olympic.cz či telefonu 731 900 700

Krajská kola

Kraj Datum Propozice Výsledky Pořadatel Kontakt Místo konání
Středočeský kraj - východ 17.05.2016   HORSKÝ MARTIN martinhorsky@email.cz
777004442
Atletický stadion - Čáslav Vodranty
Praha 1,2,3,4,5,6,7,8,13 18.05.2016   DANIELA BÄRTLOVÁ danabar@seznam.cz
737131056
Arena Sparta Podvinný mlýn Podvinný mlýn 2131/11
Praha 9,10,11,12,14,15,20,22 19.05.2016   DANIELA BÄRTLOVÁ danabar@seznam.cz
737131056
Arena Sparta Podvinný mlýn Podvinný mlýn 2131/11
Vysočina 23.05.2016   David Hort david.hort@email.cz
732513090
manželů Curieových 1112, Třebíč manželů Curieových 1112, 674 01 Třebíč
Středočeský kraj - západ 25.05.2016   Radomír Jánský radomir.jansky@centrum.cz
602 234 810
Atletický stadión, Slaný Lacinova - Rabasova
Jihočeský kraj 26.05.2016   LIBOR KOCIÁN lkocian@zskucb.cz
737781911
Městký stadion Sokolský ostrov 3, České Budějovice
Ústecký kraj 27.05.2016   NOVÁKOVÁ MARTINA macek.martina@seznam.cz
606327283
Atletický stadion Chomutov Mostecká 5886
Královehradecký kraj 30.05.2016   SYLVA PROKOPOVÁ sylva.prokopova@gmail.com
732740251
ZŠ a MŠ Štefcova Štefcova 1092 HK
Liberecký kraj 31.05.2016   HORÁČEK ROBIN robin.horacek@seznam.cz
606373120
ZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem Pionýrů 141, Stráž pod Ralskem
Pardubický kraj 01.06.2016       ROMAN CÁPAL capalr@2zsmtrebova.cz
601240861
ZŠ Palackého Palackého 1351, Moravská Třebová
Karlovarský kraj 02.06.2016   DANÍČEK KAREL k.danicek@seznam.cz
605288372
Stadion Karlovy Vary Západní 69, Karlovy Vary
Plzeňský kraj 03.06.2016   ZDENĚK HNÁT zhnat@centrum.cz
731159474
Sport. areál Tj Slavoj Tachov Pobřežní ul., Tachov
Jihomoravský kraj 06.06.2016   Jana Kapounková kapounkova@zsmilenova.cz
737521942
Atletický st. VUT Technická 3013/14, Brno
Olomoucký kraj 07.06.2016   MILAN BUZRLA millca@seznam.cz
603352090
Atletický stadion SK Žáčkova 1442, Hranice
Moravskoslezský kraj 08.06.2016   MARTINA ONČOVÁ oncova@seznam.cz
777300888
ZŠ M. Kudeříkové M. Kudeříkové 14/1143, Havířov
Zlínský kraj 09.06.2016   Eva Štouračová stouracova.eva@seznam.cz
723399444
Sportovní areál TJ Jiskra, atletický stadion Sportovní areál TJ Jiskra 1297, 765 02 Otrokovice

Okresní kola


Kraj Okres Datum Propozice Výsledky Pořadatel Kontakt Místo konání
AA Praha 1 16.03.2016 Dagmar Wegnerová dagmar.wegnerova@seznam.cz
777211805
Sportovní areál Masná Masná ul
AA Praha 20 23.03.2016       Lišková Jiřina liskova@fzschodovicka.cz
603525444
Zš Chodovická Chodovická 2250, Praha 20
PL Tachov 30.03.2016 Zdeněk Hnát zhnat@centrum.cz
731159474
Sport. areál Tj Slavoj Tachov Pobřežní ul., Tachov
STC Kolín 30.03.2016   Jiří Krčmář krcmar@gcbrod.cz
725925640
TJ Slavoj Český Brod o.s. Komenského 516, Český Brod
AA Praha 2 31.03.2016 Robert Chott chott.robert@gmail.com
774724024
ZŠ na Smetance Na Smetance 1 Praha 2
LB Jablonec nad Nisou 31.03.2016   Jan Lufinka lufin@seznam.cz
604300504
ZŠ Železný Brod Školní 700, Železný Brod
STC Kladno 31.03.2016   Rus Vít v.rus@seznam.cz
603704520
městský stadion Sletiště Sportovců 456, Kladno
STC Kutná Hora 01.04.2016       Horský Martin martinhorsky@email.cz
774724024
ZŠ Sadová Sadová 1756 Čáslav
KV Cheb 05.04.2016 Kresťanová Monika krestanova@seznam.cz
774545723
Zš Františkovy Lázně Česká 39/1, Františkovy Lázně
US Louny 06.04.2016       Schubertová Monika monika.schubertova@seznam.cz
608140130
ZŠ Postoloprty Draguš 581, Postoloprty
AA Praha 6 06.04.2016   Čurdová Karolína curdova@zscvrch.cz
775370343
Zš Červený Vrch Alžírská 680/26, Praha 6-Vokovice
VS Jihlava 07.04.2016       Jonatan Hana jonatan.hana@seznam.cz
607186192
ZŠ E. Rošického E. Rošického 2, Jihlava
AA Praha 10, 22 07.04.2016   Jiří Janeček janecek@dumum.cz
734760683
ZŠ U Obory Vachkova 630, Praha 10
PL Plzeň-město 08.04.2016 Lukáš Královec lukaskralovec@gmail.com
604936680
11. Zš Plzeň Baarova 31, Plzeň
PR Pardubice 08.04.2016       Karel Žemlička zemlicka.karel@seznam.cz
606285909
ZŠ Spořilov Kotkova 1287, Pardubice
PL Rokycany 11.04.2016       Pavel Souček SugyStupno@seznam.cz
605875098
Zš Radnice Sídliště 591, Radnice
MS Frýdek-Místek 12.04.2016 René Pilch reno.pilch@gmail.cz
774302730
ZŠ Lesní, Jablunkov Lesní 190, Jablunkov
KV Karlovy Vary 12.04.2016       Daniček Karel k.danicek@seznam.cz
605288372
Hala míčových sportů - Karlovy Vary Západní 1812
KH Náchod 12.04.2016       Jansa Petr jansapetr@seznam.cz
608122819
Police nad Metují Na Babí 190, Police nad Metují
US Teplice 13.04.2016       Bartoš Jaroslav orassktce@seznam.cz
604567062
ZŠ Maršovská Maršovská 1575/1, Teplice
KV Sokolov 13.04.2016       Lenka Kaloudová lenka.kaloudova@seznam.cz
607915101
Zš Běžecká, Sokolov Boženy Němcové 1784, Sokolov
JC České Budějovice 14.04.2016       Libor Kocián lkocian@zskucb.cz
737781911
Zš a MŠ Kubatova Kubatova 2202/1, České Budějovice
LB Česká Lípa 14.04.2016       Kopřiva Čestmír kopriva@zszakupy.cz
721746302
Základní škola Školní 437, Zákupy
AA Praha 5, 13 15.04.2016   Helena Vodsloňová h.vodslonova@seznam.cz
605939324
Fzš Trávníčkova Trávníčkova 1744, Praha 5 - Stodůlky
JC Jindřichův Hradec 18.04.2016       Otakar Kinšt skokjh@quick.cz
606934098
Stadion Vajgar U Stadionu 1113, Jindřichův Hradec
MS Nový Jičín 18.04.2016 Jan Jursík jan.jursik@centrum.cz
603965141
ZŠ Pohořská Pohořská 8, Odry
JC Český Krumlov 19.04.2016       Vladimír Kratochvíl kratvl@seznam.cz
724276055
Zš Kaplice, Školní Školní 226, Kaplice
STC Mladá Boleslav 19.04.2016       Blaženka Benešová benesovablazenka@seznam.cz
736 129 951
8.zš Mladá Boleslav Václavkova 1040, Mladá Boleslav
OL Přerov 19.04.2016 Milan Buzrla millca@seznam.cz
603352090
Atletický stadion SK Žáčkova 1442, Hranice l - město
KH Jičín 20.04.2016       Šindelář Petr sindelar@4zs.mujicin.cz
775956875
Sport. areál, atletický stadion Revoluční 863, Jičín
STC Beroun 20.04.2016       Ivan Souček reditel@jzs.cz
724321752
TJ Lokomotiva Beroun Tyršova 85, Beroun-Město
AA Praha 7 20.04.2016       Lukáš Valenta bystrooska@gmail.com
604637083
Zš TGM 7 Ortenovo náměstí 34, Praha 7
MS Ostrava-město 20.04.2016 Ondřej Chrápek chrapek@porg.cz
773744435
Gymnázium PORG Rostislavova 7, Ostrava
JC Písek 21.04.2016       Jaroslav Chval chvalys@centrum.cz
605040294
Zš Edvarda Beneše, Písek Mírové nám. 1466
US Most 21.04.2016       David Gábel davidgabel@seznam.cz
730595063
ZŠ Most Zdeňka Štěpánka 2912, Most
JC Strakonice 22.04.2016       Radek Sosna radek.sosna@gmail.com
732409140
ZŠ Dukelská Dukelská 166, Strakonice
KH Trutnov 22.04.2016 Jiří Šembera jiri.sembera@zsmltu.cz
721375716
ZŠ Mládežnická Mládežnická 536, Trutnov
OL Olomouc 22.04.2016       Jiří Marvan grapow@seznam.cz
606117138
Atletický stadion Olomouc 17. listopadu 3, Olomouc
PL Plzeň-sever 25.04.2016       Karel Popel popel@g-plasy.cz
732476876
Gymnázium Plasy Školní 280, Plasy
US Ústí nad Labem 25.04.2016 Miroslav Vachuta atletikaul@seznam.cz
776265167
tělocvična Střední průmyslové školy Resslova 5, Ústí nad Labem
JM Brno-venkov 25.04.2016 Tomáš Chytka reditel@zstgmivancice.cz
724078963
ZŠ T. G. Masaryka Na Brněnce 1, Ivančice
PR Svitavy 26.04.2016       Roman Cápal capalr@2zsmtrebova.cz
601 240 861
ZŠ Palackého Palackého 1351, Moravská Třebová
AA Praha 11, 12 26.04.2016       Nataša Chvátalová natasa.chvatalova@centrum.cz
737106584
Zš k Milíčovu K Milíčovu 674/2, Praha-Háje
JM Brno-město 26.04.2016 Eva Geryková evagerykova@seznam.cz
605455144
ZŠ Svážná Svážná 9, Brno
PR Ústí nad Orlicí 27.04.2016       Yvona Franková fryvona@seznam.cz
605517198
ZŠ Masarykova Klášterec nad Orlicí 176, Klášterec nad Orlicí
ZL Zlín 27.04.2016 Eva Štouračová stouracova.eva@seznam.cz
723399444
Atletický stadion TJ Jiskra Otrokovice ( na Štěrkovišti) Sportovní areál TJ JIskra Otrokovice 1297, Otrokovice
JC Prachatice 28.04.2016       Jaroslav Frnoch jaroslavfrnoch@seznam.cz
606544825
ZŠ Národní, Prachatice Národní 1018, Prachatice II
VS Žďár nad Sázavou 28.04.2016       Zbyněk Kalina kalina@activezdar.cz
604100234
ZŠ Palachova Palachova 2189/35, Žďár nad Sázavou 6
US Děčín 28.04.2016       Anna Vápeníková vapenikovanna@seznam.cz
728569287
Sportovní hala Varnsdorf Západní 2984, Varnsdorf
JM Vyškov 28.04.2016 Miroslava Hanáková mirka.atletika1@post.cz
732923630
ZŠ Školní 710 Školní 710, Bučovice
VS Pelhřimov 29.04.2016       Jitka Beránková jitkaberi@seznam.cz
737740802
ZŠ Humpolec Hradská 894, Humpolec
AA Praha 8 29.04.2016       Lukáš Vachuta lukas.vachuta@seznam.cz
601345745
Zš Mazurská Svidnická 1a/ 599, Praha 81 – Troja
STC Příbram 29.04.2016       Roman Behún roman.behun@1zs-pb.cz
736 677 306
ZŠ pod Svatou Horou Balbínova 328, Příbram
OL Šumperk 29.04.2016 Hana Matoušková hannamatouskova@seznam.cz
721242591
ZŠ Mohelnice Vodní 27, Mohelnice
US Chomutov 02.05.2016       Olišar Jiří ditman@seznam.cz
733390279
4. ZŠ Krušnohorská Krušnohorská 1675, Jirkov
AA Praha 9, 14 02.05.2016       Dana Hortová Dana.Hortova@seznam.cz
604251241
Zš Gen. Janouška Generála Janouška 1006, Praha 14 - ČM
JM Znojmo 02.05.2016 Lenka Pavlíková Lenka.Pavlikova@zsprim.cz
723967105
ZŠ Prokopa Diviše Ke Škole 569/15, Znojmo
VS Havlíčkův Brod 03.05.2016       Roman Machálek roman.machalek@centrum.cz
739898550
ZŠ Wolkerova Wolkerova 2491, Havlíčkův Brod
AA Praha 15 03.05.2016       Iva Ouběchová ivaoubechova@seznam.cz
723319659
Zš Nad Přehradou Nad přehradou 469, Praha 15
STC Praha-východ 03.05.2016       Antonín Hermanovský tono.herman@gmail.com
721685368
Říčany, Bezručova Bezručova 94, Říčany-Radošovice
OL Prostějov 03.05.2016 Lenka Stojanová l.stojanova@seznam.cz
724283807
ZŠ Melantrichova Melantrichova 60, Prostějov
KH Rychnov nad Kněžnou 04.05.2016 Radek Jehlička radek.jehlicka@seznam.cz
604551274
ZŠ Rychnov nad Kněžnou Masarykova 563, Rychnov nad Kněžnou
JC Tábor 04.05.2016       Petr Vašíček zstabor@seznam.cz
774747687
Zš Zborovská Zborovská 2696, Tábor
JM Břeclav 04.05.2016 Mgr. Milan Klim mklim@slovacka.cz
607550110
ZŠ Břeclav Slovácká 40, Břeclav
PL Plzeň-jih 05.05.2016       Svejkovská Marie m.svejkovska@atlas.cz
776257548
ZŠ Žinkovy Žinkovy 49, Žinkovy
PR Chrudim 05.05.2016 Pavel Novák pavel.novak99@centrum.cz
777322568
ZŠ Smetanova Smetanova 403, Hlinsko
STC Rakovník 05.05.2016   Monika Bechnerová monikabechnerova@seznam.cz
732539284
Sokolovna Rakovník Tyršova, Rakovník
LB Semily 06.05.2016       Jan Kovář jan.kovar19@gmail.com
723 355 093
atletický stadion Turnov Skálova 207, Turnov
VS Třebíč 06.05.2016       David Hort david.hort@email.cz
732513090
Atletický stadion Spartaku Třebíč manželů Curieových 1112, 674 01 Třebíč
AA Praha 4 06.05.2016       Dana Bärtlová danabar@seznam.cz
737131056
Zš Jitřní Jitřní 185/6, 147 00 Praha
MS Bruntál 06.05.2016 Karel Toman karel.toman@centrum.cz
605402594
ZŠ Řýmařov, Jelínkova Jelínkova 1, Rýmařov
MS Karviná 09.05.2016 Martina Ončová oncova@seznam.cz
777300888
ZŠ M. Kudeříkové M. Kudeříkové 14/1143, Havířov
STC Mělník 10.05.2016       Jiřina Liptáková jirinaliptakova@seznam.cz
604255005
Tělocvičná jednota Sokol Mělník Tyršova 95, Mělník
KH Hradec Králové 10.05.2016       Sylva Prokopová sylva.prokopova@gmail.com
732740251
ZŠ a MŠ Štefcova 1092 Štefcova 1092, Hradec Králové
OL Jeseník 10.05.2016 Marek Fellner mfefac@seznam.cz
603520958
ZŠ Jeseník, Nábřežní Nábřežní 413, Jeseník
US Litoměřice 11.05.2016       Václav Červín reditel@zsladovaltm.cz
725625280
ZŠ Ladova Ladova 5, Litoměřice
ZL Kroměříž 11.05.2016 Alena Zbořilová zborilenka@centrum.cz
724511947
Atletický stadion AK Kroměříž Vrchlického 2899, Kroměříž
ZL Uherské Hradiště 12.05.2016 Zdeněk Moštěk mostek@zsvin.cz
603335689
ZŠ Pod Vinohrady Za Humny 1420, Uherský Brod
MS Opava 13.05.2016 David Bednář david.bednar@seznam.cz
606453124
ZŠ Englišova Englišova 82, Opava
JM Hodonín 17.05.2016 Lukáš Lípa atletnej1@seznam.cz
730553944
ZŠ U Červených domků U Červených domků 3206/40, Hodonín
ZL Vsetín 31.05.2016 Kateřina Sadílková, Renata Horváthová sadilkova-ddm@seznam.cz
736643668
ZŠ Křižná 167, Valašské Meziříčí ZŠ Křižná 167, Valašské Meziříčí