Okresní a krajská kola 2017

Jak se přihlásit na okresní kolo:

Formulář přihlášky na Vaše okresní kolo naleznete na detailu Vašeho okresního kola. Případně nás prosím kontaktujte na mailu viceboj@olympic.cz či telefonu 731 900 700


Více informací k OVOV »



Okresní kola


Kraj Okres Datum Propozice Výsledky Pořadatel Organizátor Místo konání
AA Praha 1 02.03.2017 Radek Zavřel
zavrel@olympic.cz
DAGMAR WEGNEROVÁ
dagmar.wegnerova@seznam.cz
777211805
Sportovní areál Masná
Masná ul, Praha 1
AA Praha 6 07.03.2017 Radek Zavřel
zavrel@olympic.cz
ČURDOVÁ KAROLÍNA
curdova@zscvrch.cz
775370343
Zš Červený Vrch
Alžírská 680/26, Praha 6-Vokovice
US Chomutov 09.03.2017 Petr Marinčič
marincic@olympic.cz
OLIŠAR JIŘÍ
j.olisar@4zsjirkov.cz
733390279
4. ZŠ Krušnohorská
Krušnohorská 1675, Jirkov
KV Karlovy Vary 09.03.2017 Radek Zavřel
zavrel@olympic.cz
DANIČEK KAREL
k.danicek@seznam.cz
605288372
Hala míčových sportů Karlovy Vary
Karlovy Vary
JC Jindřichův Hradec 15.03.2017 Radek Zavřel
zavrel@olympic.cz
OTAKAR KINŠT
skokjh@quick.cz
606934098
V. ZŠ Vajgar 692/III
V. ZŠ Vajgar 692/III, Jindřichův Hradec
STC Kutná Hora 16.03.2017 Petr Marinčič
marincic@olympic.cz
HORSKÝ MARTIN
martinhorsky@email.cz
777004442
ZŠ Sadová
Sadová 1756, Čáslav
AA Praha 20 22.03.2017 Radek Zavřel
zavrel@olympic.cz
LIŠKOVÁ JIŘINA
liskova@fzschodovicka.cz
603525444
Zš Chodovická
Chodovická 2250, Praha 20
VS Jihlava 22.03.2017 David Novotný
novotny@olympic.cz
JONATAN HANA
jonatan.hana@seznam.cz
607186192
ZŠ E. Rošického
E. Rošického 2,   Jihlava
PL Tachov 23.03.2017 Radek Zavřel
zavrel@olympic.cz
ZDENĚK HNÁT
zhnat@centrum.cz
731159474
Sport. areál Tj Slavoj Tachov
Pobřežní ul., Tachov
KV Sokolov 28.03.2017 Radek Zavřel
zavrel@olympic.cz
LENKA KALOUDOVÁ
lenka.kaloudova@seznam.cz
607915101
Zš Běžecká
Sokolov,Boženy Němcové 1784, Sokolov
STC Kladno 28.03.2017 Petr Marinčič
marincic@olympic.cz
JIŘÍ HAKL
sghakl@email.cz
724518852
městský stadion Sletiště
Sportovců 456, Kladno
JC Tábor 29.03.2017 Radek Zavřel
zavrel@olympic.cz
VAŠÍČEK PETR
zstabor@seznam.cz
774747687
Zš Zborovská
Zborovská 2696, Tábor
STC Kolín 29.03.2017 Petr Marinčič
marincic@olympic.cz
JIŘÍ KRČMÁŘ
krcmar@gcbrod.cz
725925640
TJ Slavoj Český Brod o.s.
Komenského 516, Český Brod
MS Ostrava-město 29.03.2017 Šárka Kašpárková, Michal Pogány
kasparkova@olympic.cz
736643668
ONDŘEJ CHRAPEK
chrapek@porg.cz
773744435
Atletická hala, Ostrava - Vítkovice
Atletická hala, Ostrava - Vítkovice
LB Jablonec nad Nisou 30.03.2017 Petr Marinčič
marincic@olympic.cz
JAN LUFINKA
lufin@seznam.cz
604300504
ZŠ Železný Brod
Školní 700, Železný Brod
AA Praha 10, 22 30.03.2017 Radek Zavřel
zavrel@olympic.cz
JIŘÍ JANEČEK
janecek@dumum.cz
734760683
ZŠ U Obory
Vachkova 630, Praha 10
PL Rokycany 31.03.2017 Radek Zavřel
zavrel@olympic.cz
PAVEL SOUČEK
SugyStupno@seznam.cz
739 148 565
Zš Radnice
Sídliště 591, Radnice
STC Mělník 31.03.2017 Petr Marinčič
marincic@olympic.cz
JIŘINA LIPTÁKOVÁ
jirinaliptakova@seznam.cz
604255005
ZŠ Jindřicha Matiegky Mělník, Pražská 2817
Pražská 2817, Mělník 276 01
KV Cheb 04.04.2017 Radek Zavřel
zavrel@olympic.cz
KRESŤANOVÁ MONIKA
krestanova@seznam.cz
774545723
Zš Františkovy Lázně
Česká 39/1, Františkovy Lázně
STC Příbram 04.04.2017 Petr Marinčič
marincic@olympic.cz
ROMAN BEHÚN
roman.behun@1zs-pb.cz
736677306
ZŠ pod Svatou Horou
Balbínova 328, Příbram
US Louny 04.04.2017 Petr Marinčič
marincic@olympic.cz
SCHUBERTOVÁ MONIKA
monika.schubertova@seznam.cz
775130204
Základní škola Postoloprty, Draguš 581, 439 42
Přemyslovců 2209, Louny
JM Břeclav 04.04.2017 Šárka Kašpárková Michal Pogány
kasparkova@olympic.cz
MILAN KLIM
nalim@centrum.cz
607550110
ZŠ Slovácká
Slovácká 40, Břeclav
AA Praha 5, 13 05.04.2017 Radek Zavřel
zavrel@olympic.cz
HELENA VODSLOŇOVÁ
h.vodslonova@seznam.cz
605939324
Fzš Trávníčkova
Trávníčkova 1744, Praha 5 - Stodůlky
VS Pelhřimov 05.04.2017 David Novotný
novotny@olympic.cz
JITKA BERÁNKOVÁ
jitkaberi@seznam.cz
737740802
ZŠ Humpolec
Hradská,Hradská 894, Humpolec
OL Prostějov 05.04.2017 Šárka Kašpárková Michal Pogány
kasparkova@olympic.cz
LENKA STOJANOVÁ
l.stojanova@seznam.cz
724283807
ZŠ Melantrichova
Melantrichova 60, Prostějov
AA Praha 7 06.04.2017 Radek Zavřel
zavrel@olympic.cz
VALENTA LUKÁŠ
bystrooska@gmail.com
604637083
Zš TGM 7
Ortenovo náměstí 34, Praha 7
JM Znojmo 06.04.2017 Šárka Kašpárková Michal Pogány
kasparkova@olympic.cz
LENKA PAVLÍKOVÁ
Lenka.Pavlikova@zsprim.cz
723967105
ZŠ Prokopa Diviše
Ke Škole 569/15, Znojmo
PL Plzeň-město 07.04.2017 Radek Zavřel
zavrel@olympic.cz
LUKÁŠ KRÁLOVEC
lukaskralovec@gmail.com
604936680
11. Zš Plzeň
Baarova 31, Plzeň
OL Šumperk 07.04.2017 Šárka Kašpárková Michal Pogány
kasparkova@olympic.cz
HANA MATOUŠKOVÁ
hannamatouskova@seznam.cz
721242591
ZŠ Mohelnice
Vodní 27 , Mohelnice
AA Praha 2 10.04.2017 Radek Zavřel
zavrel@olympic.cz
ROBERT CHOTT
chott.robert@gmail.com
774724024
ZŠ na Smetance
Na Smetance 1, Praha 2
ZL Vsetín 10.04.2017 Šárka Kašpárková, Michal Pogány
kasparkova@olympic.cz
RENATA HORVÁTHOVÁ
renhor@centrum.cz
777270462
ZŠ KŘIŽNÁ 167
KŘIŽNÁ 167, Valašské Meziříčí
AA Praha 11, 12 11.04.2017 Radek Zavřel
zavrel@olympic.cz
NATAŠA CHVÁTALOVÁ
natasa.chvatalova@centrum.cz
737106584
sportovní hala Jedenáctka
Mírového hnutí, Praha 11
LB Česká Lípa 11.04.2017 Petr Marinčič
marincic@olympic.cz
KOPŘIVA ČESTMÍR
kopriva@zszakupy.cz
721746302
Základní škola
Školní 437, Zákupy
OL Přerov 11.04.2017 Šárka Kašpárková Michal Pogány
kasparkova@olympic.cz
MILAN BUZRLA
millca@seznam.cz
603352090
Atletický stadion SK
Žáčkova 1442, Hranice l - město
KH Hradec Králové 11.04.2017 David Novotný
novotny@olympic.cz
SYLVA PROKOPOVÁ
sylva.prokopova@gmail.com
732740251
ZŠ a MŠ Štefcova 1092
Štefcova 1092, Hradec Králové
AA Praha 9, 14 19.04.2017 Radek Zavřel
zavrel@olympic.cz
DANA HORTOVÁ
Dana.Hortova@seznam.cz
604251241
Zš Gen. Janouška
Generála Janouška 1006 , Praha 14 - ČM
STC Beroun 19.04.2017 Petr Marinčič
marincic@olympic.cz
SOUČEK IVAN
reditel@jzs.cz
724321752
TJ Lokomotiva Beroun
Tyršova 85, Beroun-Město
MS Opava 19.04.2017 Šárka Kašpárková Michal Pogány
kasparkova@olympic.cz
DAVID BEDNÁŘ
david.bednar@seznam.cz
606453124
ZŠ Englišova
ZŠ Englišova 82, Opava
US Teplice 20.04.2017 Petr Marinčič
marincic@olympic.cz
BARTOŠ JAROSLAV
orassktce@seznam.cz
604567062
ZŠ Maršovská
Maršovská 1575/1, Teplice
JC Strakonice 20.04.2017 Radek Zavřel
zavrel@olympic.cz
SOSNA RADEK
radek.sosna@gmail.com
702018886
Zš Dukelská
Dukelská 166, Strakonice
MS Frýdek-Místek 20.04.2017 Šárka KašpárkováMichal Pogány
kasparkova@olympic.cz
RENÉ PILCH
reno.pilch@gmail.cz
774302730
ZŠ Lesní
Lesní 190, Jablunkov
KH Jičín 21.04.2017 David Novotný
novotny@olympic.cz
ŠINDELÁŘ PETR
sindelar@4zs.mujicin.cz
775956875
Sport. areál
atletický stadion,Revoluční 863 Jičín
KH Trutnov 21.04.2017 David Novotný
novotny@olympic.cz
JIŘÍ ŠEMBERA
jiri.sembera@zsmltu.cz
721375716
ZŠ Mládežnická
Mládežnická 536, Trutnov
OL Olomouc 21.04.2017 Šárka Kašpárková Michal Pogány
kasparkova@olympic.cz
JAN NAVRÁTIL
navrafotbal@seznam.cz
776273537 778042144
Atletický stadion Olomouc
17. listopadu 3, Olomouc
JC Písek 21.04.2017 Radek Zavřel
zavrel@olympic.cz
JARDA CHVAL
chvalys@centrum.cz
605040294
Zš E.Beneše
Mírové nám. 1466, Písek 397 01
PR Svitavy 24.04.2017 David Novotný
novotny@olympic.cz
ROMAN CÁPAL
capalr@2zsmtrebova.cz
601240861
ZŠ Palackého
Palackého 1351, Moravská Třebová
JC Český Krumlov 24.04.2017 Radek Zavřel
zavrel@olympic.cz
VLADIMÍR KRATOCHVÍL
kratvl@seznam.cz
724276055
Zš Kaplice
Školní,Školní 226, Kaplice
MS Nový Jičín 24.04.2017 Šárka Kašpárková Michal Pogány
kasparkova@olympic.cz
JAN JURSÍK
jan.jursik@centrum.cz
603965141
ZŠ Pohořská
Pohořská 8, Odry
JC České Budějovice 25.04.2017 Radek Zavřel
zavrel@olympic.cz
LIBOR KOCIÁN
lkocian@zskucb.cz
737781911
Zš a MŠ Kubatova
Kubatova 2202/1 , České Budějovice
VS Havlíčkův Brod 25.04.2017 David Novotný
novotny@olympic.cz
ROMAN MACHÁLEK
roman.machalek@centrum.cz
739898550
ZŠ Wolkerova
Wolkerova 2491, Havlíčkův Brod
US Most 25.04.2017 Petr Marinčič
marincic@olympic.cz
HANA DVOŘÁKOVÁ
hanadvorak@seznam.cz
730595063
ZŠ Most
Zdeňka Štěpánka 2912, Most
JM Brno-město 25.04.2017 Šárka KašpárkováMichal Pogány
kasparkova@olympic.cz
736643668
František Juráš
frantas.juras@centrum.cz
777984373
ZŠ Arménská, Brno
Arménská 21, 621 00 Brno
KH Náchod 26.04.2017 David Novotný
novotny@olympic.cz
JANSA PETR
jansapetr@seznam.cz
608122819
Police nad Metují
Na Babí 190, Police nad Metují
AA Praha 15 26.04.2017 Radek Zavřel
zavrel@olympic.cz
IVA OUBĚCHOVÁ
ivaoubechova@seznam.cz
723319659
Zš Nad Přehradou
Nad přehradou 469 , Praha 15
US Litoměřice 26.04.2017 Petr Marinčič
marincic@olympic.cz
ČERVÍN VÁCLAV
reditel@zsladovaltm.cz
725625280
ZŠ Ladova
Ladova 5, Litoměřice
JM Brno-venkov 26.04.2017 Šárka Kašpárková, Michal Pogány
kasparkova@olympic.cz
TOMÁŠ CHYTKA
reditel@zstgmivancice.cz
724078963
Sportovní hala Ivančice
Ivančice
JC Prachatice 27.04.2017 Radek Zavřel
zavrel@olympic.cz
JAROSLAV FRNOCH
jaroslavfrnoch@seznam.cz
606544825
Stadion Prachatice
Národní 1018,   Prachatice II
PR Ústí nad Orlicí 27.04.2017 David Novotný
novotny@olympic.cz
YVONA FRANKOVÁ
fryvona@seznam.cz
605517198
ZŠ Masarykova
Klášterec nad Orlicí 176, Klášterec nad Orlicí
STC Mladá Boleslav 27.04.2017 Petr Marinčič
marincic@olympic.cz
BLAŽENKA BENEŠOVÁ
benesovablazenka@seznam.cz
736 129 951
8.zš Mladá Boleslav
Václavkova 1040, Mladá Boleslav
ZL Zlín 27.04.2017 Šárka Kašpárková Michal Pogány
kasparkova@olympic.cz
EVA ŠTOURAČOVÁ
stouracova.eva@seznam.cz
723399444
Zš Mánesova
Mánesova 908, Otrokovice
US Děčín 28.04.2017 Petr Marinčič
marincic@olympic.cz
VÁPENÍKOVÁ ANNA
vapenikovanna@seznam.cz
728569287
ZŠ Edisonova
Edisonova 2821, Varnsdorf
AA Praha 8 28.04.2017 Radek Zavřel
zavrel@olympic.cz
LUKÁŠ VACHUTA
lukas.vachuta@seznam.cz
601345745
Zš Mazurská
Svidnická 1a/ 599, Praha 81 – Troja
JM Vyškov 28.04.2017 Šárka Kašpárková, Michal Pogány
kasparkova@olympic.cz
MIROSLAVA HANÁKOVÁ
mirka.atletika1@post.cz
732923630
ZŠ Školní 710
Školní 710, Bučovice
VS Třebíč 03.05.2017 David Novotný
novotny@olympic.cz
DAVID HORT
david.hort@email.cz
732513090
Atletický stadion Spartaku Třebíč
manželů Curieových 1112, 67401 Třebíč
PR Chrudim 03.05.2017 David Novotný
novotny@olympic.cz
PAVEL NOVÁK
pavel.novak99@centrum.cz
777322568
ZŠ Smetanova
Smetanova 403, Hlinsko
MS Karviná 03.05.2017 Šárka Kašpárková Michal Pogány
kasparkova@olympic.cz
MARTINA ONČOVÁ
oncova@seznam.cz
777300888
ZŠ M. Kudeříkové
M. Kudeříkové 14/1143, Havířov
KH Rychnov nad Kněžnou 04.05.2017 David Novotný
novotny@olympic.cz
JEHLIČKA RADEK
radek.jehlicka@seznam.cz
604551274
ZŠ Rychnov nad Kněžnou
Masarykova 563, Rychnov nad Kněžnou
PL Plzeň-jih 04.05.2017 Radek Zavřel
zavrel@olympic.cz
SVEJKOVSKÁ MARIE
m.svejkovska@atlas.cz
776257548
Zš Žinkovy
Žinkovy 49, Žinkovy
STC Rakovník 04.05.2017 Petr Marinčič
marincic@olympic.cz
BECHNEROVÁ MONIKA
monikabechnerova@seznam.cz
732539284
Sokolovna Rakovník
Tyršova , Rakovník
OL Jeseník 04.05.2017 Šárka Kašpárková Michal Pogány
kasparkova@olympic.cz
MAREK FELLNER
mfefac@seznam.cz
603520958
ZŠ Jeseník
Nábřežní  ,Nábřežní 413, Jeseník
LB Semily 05.05.2017 Petr Marinčič
marincic@olympic.cz
ZAKOUŘIL TOMÁŠ
svc.turnov@gmail.com
603293957
atletický stadion Turnov
Skálova 207, Turnov
MS Bruntál 05.05.2017 Šárka Kašpárková Michal Pogány
kasparkova@olympic.cz
Karel Toman MILOSLAV SLOUKA
toman.kaja@seznam.cz miloslav.slouka@zsrymarov.cz
605402594 605757014
ZŠ Rýmařov
Jelínkova ,Jelínkova 1, Rýmařov
VS Žďár nad Sázavou 05.05.2017 David Novotný
novotny@olympic.cz
ZBYNĚK KALINA
kalina@activezdar.cz
604100234
ZŠ Palachova
Palachova 2189/35, Žďár nad Sázavou 6
ZL Kroměříž 10.05.2017 Šárka Kašpárková Michal Pogány
kasparkova@olympic.cz
ALENA ZBOŘILOVÁ
zborilenka@centrum.cz
774511948
Atletický klub
Vrchlického 2899, Kroměříž
AA Praha 4 11.05.2017 Radek Zavřel
zavrel@olympic.cz
DANA BÄRTLOVÁ
danabar@seznam.cz
737131056
Děkanka
Děkanská vinice I, Praha 4
ZL Uherské Hradiště 11.05.2017 Šárka Kašpárková, Michal Pogány
kasparkova@olympic.cz
ZDENĚK MOŠTĚK
mostek@zsvin.cz
603335689
ZŠ Pod Vinohrady
Za Humny 1420, Uherský Brod
PL Plzeň-sever bude určeno Radek Zavřel
zavrel@olympic.cz
KAREL POPEL
popel@g-plasy.cz
732476876
Gymnázium Plasy
Školní 280, Plasy
US Ústí nad Labem bude určeno Petr Marinčič
marincic@olympic.cz
MIROSLAV VACHUTA
atletikaul@seznam.cz
776265167
Atlet. st. Ústí nad Labem
Masarykova 780/228, Ústí nad Labem
STC Praha-východ bude určeno Petr Marinčič
marincic@olympic.cz
ANTONÍN HERMANOVSKÝ
tono.herman@gmail.com
721685368
Říčany
Bezručova,Bezručova 94, Říčany-Radošovice
JM Hodonín bude určeno Šárka Kašpárková Michal Pogány
kasparkova@olympic.cz
LUKÁŠ LÍPA
atletnej1@seznam.cz
730553944
ZŠ U Červených domků
U Červených domků 3206/40, Hodonín
PR Pardubice bude určeno David Novotný
novotny@olympic.cz