Republikové finále 2016

Dle propozic prosíme o potvrzení jednotlivců do pátku 5.8.2016. Po tomto termínu oslovíme náhradníky.

Termín: 8. – 10. 9. 2016
Prezence: 8. 9., 11:00 – 15:00 (bude upřesněno)
Závod: 9. – 10. 9. (konec akce 10. 9. v cca 17:00)
Ubytování: Koleje VUT Purkyňova
Brno, Královo Pole
Stadion: Atletický stadion VUT Brno
Technická 3013/14, Brno
Info: Veškeré informace obdržíte na mail a budou umístěny také na této stránce.

Přihlásit na finále

Pokud na republikové finále nepostoupil žádný žák vaší školy, ale chcete se zúčastnit soutěže učitelů, přihlaste se prosím níže.


Přihlásit se jako učitel




Přihlášené školy


Postupující jednotlivci

Žák Narozen Škola
1. Tomáš Kubart 2001 ZŠ ZBOROVSKÁ TÁBOR
2. Jonáš Vrána 2001 ZŠ Salvátor
3. Matěj Semerád 2001 Gy Rumburk, Komenského
4. Ondřej Havelka 2001 ZŠ Praha 10, Nad Vodovodem
5. Dominik Bílek 2001 ZŠ MASARYKOVA, KLÁŠTEREC NAD ORLICÍ
6. Dominik Burdych 2001 2. ZŠ Rakovník, Husovo nám.
7. David Kyselý 2001 ZŠ Tyršova, Frenštát p. R.
8. Martin Honsig 2001 ZŠ TACHOV, ZÁREČNÁ
9. Ondřej Malina 2001 ZŠ Brandýs n. L. - St. Boleslav
10. Pavel Hrobař 2001 ZŠ Hrotovice, okr. Třebíč
11. Pavel Roudný 2001 ZŠ Jičín, Železnická
12. Jan Mautner 2001 ZŠ Štěpánov, Olomouc
13. Ivan Charbaka 2001 ZŠ KOTLÁŘSKÁ BRNO
14. Sebastian Steiner 2001 ZŠ FRANTIŠKOVY LÁZNĚ
15. David Gerasimov 2001 Německá škola v Praze s.r.o.
16. Hanes Patrik 2001 ZŠ STRÁŽ POD RALSKEM


Postupující na body

Žák Narozen Škola
17. Petr Hudeček 2001 ZŠ OSKOL, KROMĚŘÍŽ
18. Patrik Mička 2001 ZŠ Tyršova, Frenštát p. R.
19. Jan Šmerda 2001 ZŠ MORAVSKÁ TŘEBOVÁ, PALACKÉHO
20. Kratochvíl Milan 2001 ZŠ Bosonožská, Brno
21. Adam Soudil 2001 ZŠ Tyršova, Frenštát p. R.
22. Chmelář Jan 2001 ZŠ Lutín
23. Martin Šíma 2001 ZŠ E.Beneše, Písek
24. Denis Supek 2001 ZŠ AŠ, OKRUŽNÍ


Náhradníci

Žák Narozen Škola
25. Šimon Fric 2001 ZŠ Česká Třebová, Habrmanova
26. Sedlmajer Pavel 2001 ZŠ Rousínov
27. Mikeska Denis 2001 ZŠ Velká nad Veličkou
28. Duka Lukáš 2001 ZŠ Dukelských hrdinů Karlovy Vary
29. Štefela Jan 2001 ZŠ ZÁTOR
30. Marek Beťár 2001 ZŠ Komenského, Beroun - Závodí
31. Szücs Martin 2001 ZŠ Turnov, 28. října
32. Mikyska Jakub 2001 ZŠ Schulzovy sady, Dv. Kr. n. Lab.
33. Hančar Jiří 2001 ZŠ Dukelských hrdinů Karlovy Vary
34. Jan Jindra 2001 ZŠ Legionářská, Dvůr Králové
35. Patrik Furch 2001 ZŠ Lomnice okr. Sokolov
36. David Zemen 2001 ZŠ Dukelská Strakonice


Postupující družstva – přímo

Škola Body
ZŠ KUBATOVA, ČB 27072
ZŠ MORAVSKÁ TŘEBOVÁ, PALACKÉHO 26235
FZŠ CHODOVICKÁ, PRAHA 20 25924
ZŠ JELÍNKOVA, RÝMAŘOV 25571
ZŠ BŘECLAV,SLOVÁCKÁ 25484
ZŠ ZAŠOVÁ 24810
ZŠ ENGLIŠOVA, OPAVA 24660
ZŠ OSKOL, KROMĚŘÍŽ 24634
ZŠ CHOMUTOV, AK.HEYROVSKÉHO 24508
ZŠ RABASOVA, SLANÝ 24377
ZŠ PRAHA 4, FILOSOFSKÁ 24175
ZŠ SADOVÁ , ČÁSLAV 24063
ZŠ BRTNICE 23970
ZŠ PEČKY 23913
ZŠ MÁJ 1, ČB 23834
ZŠ ARMÉNSKÁ, BRNO 23808
GY A SOŠE SEDLČANY, NÁDRAŽNÍ 23800
ZŠ LOMNICE NAD POPELKOU 23769
ZŠ EDUARDA ŠTORCHA, OSTROMĚŘ 23742
ZŠ LADOVA, LITOMĚŘICE 23699
ZŠ STRÁŽ POD RALSKEM 23602
ZŠ FRANTIŠKOVY LÁZNĚ 23549
ZŠ MASARYKOVA, KLÁŠTEREC NAD ORLICÍ 23448
ZŠ TGM TŘEBÍČ 23414
ZŠ TACHOV, ZÁREČNÁ 23379
ZŠ HOSTÝNSKÁ, PRAHA 10 23370
ZŠ A.ČERMÁKA, PRAHA 6 23245
ZŠ SLUNEČNÍ, ŠUMPERK 23126
ZŠ TÝNIŠTĚ NAD ORLICÍ 23112
22. ZŠ PLZEŇ 22797
ZŠ ZA MLÝNEM, PŘEROV 22756


Postupující družstva – na body

Škola Body
ZŠ VYHLÍDKA, VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ 23900
ZŠ A MŠ FRYMBURK 23829
ZŠ KOTLÁŘSKÁ BRNO 23808
ZŠ MÁNESOVA, OTROKOVICE 23636
ZŠ ZBOROVSKÁ TÁBOR 23374
SG KLADNO 23365
ZŠ ZÁTOR 23360
ZŠ KOMENSKÉHO, SLAVKOV U BRNA 23359