Republikové finále 2017

Termín: 7. – 9. 9. 2017
Prezence: 7. 9., 11:00 – 15:00 Menza Purkyňova a Palackého
Závod: 8. – 9. 9. (konec akce 9. 9. v cca 17:00)
Ubytování: Koleje VUT Purkyňova a Palackého
Brno, Královo Pole
Stadion: Atletický stadion VUT Brno
Technická 3013/14, Brno
Info: Veškeré informace obdržíte na mail a budou umístěny také na této stránce.
» Propozice a info


Přihlásit na finále

Pokud na republikové finále nepostoupil žádný žák vaší školy, ale chcete se zúčastnit soutěže učitelů, přihlaste se prosím níže.


Přihlásit se jako učitel


Přihlášené školy


Postupující jednotlivci

Žák Narozen Škola
1. David Termer 2002 ZŠ Sokolov Běžecká 2055
2. Vojtěch Novák 2002 ZŠ Mendíků, Praha 4
3. Kryštof Záruba 2002 ZŠ Opava Englišova 82
4. Daniel Burdej 2002 ZŠ a MŠ Struhlovsko Hranice
5. Miroslav Špicar 2002 Základní škola Eduarda Štorcha a mateřské škola Ostroměř
6. Leonard Kaplan 2002 22. ZŠ Plzeň, Na Dlouhých 49
7. Dominik Komárek 2002 ZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem
8. Jindřich Novotný 2002 ZŠ a MŠ J. A. Komenského v Novém Strašecí
9. Ondřej Gloza 2002 ZŠ a MŠ Malonty
10. Jan Vilím 2002 ZŠ Pečky, okres Kolín
11. Jan Čejka 2002 ZŠ Praha 10-Hostivař, Kozinova 1000
12. Tomáš Skácel 2002 ZŠ Vyškov, Morávkova 40
13. Marek Štemberk 2002 ZŠ Chomutov Školní 1480
14. Martin Šmerda 2002 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351, okres Svitavy
15. Filip Moravec 2002 ZŠ a MŠ Hořepník
16. Patrik Přikryl 2002 ZŠ a MŠ Litenčice, okres Kroměříž


Postupující na body

Žák Narozen Škola
17. Tomáš Kratochvíl 2002 ZŠ Kaplice, Školní 226, okres Český Krumlov
18. Mikeš Ondřej 2002 ZŠ Železnická 460,Jičín
19. Jakub Zámyslický 2002 FZŠ Chodovická 2250, Horní Počernice
20. David Šprincl 2002 AVSP Neratovice
21. Marek DOLANSKÝ 2002 ZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského
22. Daniel Kostrhun 2002 ZŠ Slovácká, Břeclav
23. Lukáš Soukal 2002 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351, okres Svitavy
24. Vohlídka Vojtěch 2002 ZŠ Hr. Králové Bezručova 1468


Náhradníci

Žák Narozen Škola
25. Ondřej Magula 2002 ZŠ a MŠ Brno, Milénova 14
26. Lukáš Vrabec 2002 ZŠ Zašová, okres Vsetín
27. Lukáš Hort 2002 ZŠ T.G.Masaryka Třebíč, Komenského náměstí 61/6
28. Lukáš Svoboda 2002 ZŠ Mosty u Jablunkova 750, okres Frýdek-Místek
29. Jindřich Novotný 2002 ZŠ a MŠ Aš, Okružní 57, okres Cheb
30. Rostislav Kortus 2002 ZŠ Máj I, M. Chlajna 21, České Budějovice
31. Matyáš Novák 2002 ZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova
32. David Korec 2002 ZŠ Sokolov Běžecká 2055
33. Milan Holomucký 2002 ZŠ Dr. E. Beneše Ml. Boleslav, Laurinova 905
34. Lukáš Paulovič 2002 ZŠ Týniště nad Orlicí okres Rychnov nad Kněžnou
35. Kryštof Tomko 2002 ZŠ Litoměřice, Ladova 5
36. STAN WERNER 2002 ZŠ Český Krumlov, Za Nádražím 222


Postupující družstva – přímo

Škola Body
ZŠ Oskol, Kroměříž 26430
ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351, okres Svitavy 25910
ZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského 25718
FZŠ Chodovická 2250, Horní Počernice 25470
ZŠ Zašová, okres Vsetín 25364
ZŠ Litoměřice, Ladova 5 25336
ZŠ Brno Novolíšeňská 10 25068
ZŠ Opava Englišova 82 25009
ZŠ Vyškov, Tyršova 4 24699
ZŠ Podharť 24616
ZŠ Otická 18, Opava 24576
ZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem 24374
ZŠ E. Beneše a MŠ Písek 24305
22. ZŠ Plzeň, Na Dlouhých 49 24304
Sportovní gymnázium, Kladno, Plzeňská 3103 24237
ZŠ Praha 4 Křesomyslova 2 24202
ZŠ a MŠ Kubatova 1, České Budějovice 24185
2. ZŠ Rakovník, Husovo náměstí 24145
ZŠ Hr. Králové Bezručova 1468 23960
Masarykova ZŠ Klášterec n. O. 23844
ZŠ Františkovy Lázně, Česká 39/1 23801
ZŠ TGM Třebíč 23735
ZŠ Filosofská, Praha 4 23569
ZŠ Karlovy Vary, Poštovní 19 23525
ZŠ Zárečná Tachov 23463
ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12 23455
ZŠ T. G. Masaryka, Lomnice nad Popelkou 23336
ZŠ Třebíč, Horka-Domky, Václavské nám. 44/12 23216
ZŠ Za mlýnem 1, Přerov 23191
ZŠ a MŠ Mladá Boleslav, Jilemnického 115 23001
Fakultní ZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10, 22787
Gymnázium J. S. Machara, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Krá 22327


Postupující družstva – na body

Škola Body
ZŠ Slovácká, Břeclav 24351
ZŠ Salvátor 24016
ZŠ Pod Vinohrady Uherský Brod 24003
Jungmannova ZŠ Beroun 23986
ZŠ Zborovská 2696, Tábor 23830
ZŠ Valašské Meziříčí, Šafaříkova 726, okres Vsetín 23762
ZŠ a MŠ Zátor 23759
ZŠ a MŠ J. A. Komenského v Novém Strašecí 23672