Věrnostní program

Nesmírně si vážíme všech učitelů, kteří vedou děti ke sportu a pohybu. Bez nich by projekt Sazka Olympijský víceboj, v němž děti mohou plnit disciplíny Olympijského diplomu a Olympijského odznaku – OVOV, nemohl fungovat. Proto jsme připravili pro garanty projektu věrnostní program. V něm si učitelé mohou vybrat atraktivní ceny pro školu, ale i pro sebe. Patří mezi ně odměny zážitkové v podobě setkání se sportovními hvězdami, ale i věcné.

Videopozvánka Jíři Prskavce


Jak program funguje?

Program je víceletý a strukturovaný tak, že i menší školy mají v případě opakovaného či bleskového zapojení šanci dosáhnout na položky s vyšším bodovým kreditem.

Jak a kolik můžete získat bodů?

  • 1 bod získáte za každého žáka, s nímž splníte všechny disciplíny Olympijského diplomu, nebo všechny disciplíny Olympijského odznaku po 31. 1. 2017 (případně doplníte disciplíny, které vám do té doby scházely). Pokud tedy s jedním žákem v tomto období dotáhnete oba programy naplno, získáte dva body.

Limitovaná akce!

  • 2 body získáte za každého žáka, s nímž splníte všechny disciplíny Olympijského diplomu nebo všechny disciplíny Olympijského odznaku od 28. 3. 2017 do půlnoci 2. 4. 2017 (případně doplníte disciplíny, které vám do té doby scházely). Pokud tedy s jedním žákem v těchto dnech dokončíte oba programy, získáte rovnou 4 body místo 2.

Co je ve hře?

  • oblečení značky Alpine Pro CZECH TEAM a vybavení pro sportování
  • zážitky s ambasadory Sazka Olympijského víceboje – můžete si zajít na vodu s Jiřím Prskavcem, naučit se stolní tenis od Ivety Vacenovské, podívat se na krasobruslařskou show nebo do zákulisí motokrosových závodů

Vybrané ceny


Všechny ceny najdete po přihlášení do učitelského adminu v záložce Věrnostní program, případně přímo ZDE ke stažení!

Pozor!

Uvedené ceny jsou k dispozici pouze do vyčerpání zásob a jejich nabídka se může v průběhu trvání programu obměňovat. V případě, že si garant vybere některou z uvedených cen, odečte se mu příslušný počet bodů z konta. Škola však může v programu pokračovat nadále i po odčerpání bodů.